|
Nie no taki doświadczony zawodnik, kapitan dostaje drugie żółtko za przepychanki. Gdyby to był faul taktyczny, bolałoby mniej.
Niestety Sobolewski zachował się jak kompletny idiota. I moim zdaniem zasłużył na to, by posiedzieć na ławce przez 1-2 mecze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|