Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 10.04.2011, 17:09
Nie no taki doświadczony zawodnik, kapitan dostaje drugie żółtko za przepychanki. Gdyby to był faul taktyczny, bolałoby mniej.

Niestety Sobolewski zachował się jak kompletny idiota. I moim zdaniem zasłużył na to, by posiedzieć na ławce przez 1-2 mecze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując