Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 10.04.2011, 16:53
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
No macie całe 4 gole strzelone więcej na tą chwilę od Legii. Rzeczywiście miazga(można rzec, że te 4 gole różnicy to Wasza zaliczka z naszego bezpośredniego meczu).

.
Nasze 4 gole nabierają większego znaczenia gdy patrzymy na wasze stracone bramki i ogólny bilans -3
Odpowiedz cytując