ToTylkoJa napisał(a):

No macie całe 4 gole strzelone więcej na tą chwilę od Legii. Rzeczywiście miazga(można rzec, że te 4 gole różnicy to Wasza zaliczka z naszego bezpośredniego meczu).
.
|
Nasze 4 gole nabierają większego znaczenia gdy patrzymy na wasze stracone bramki i ogólny bilans -3
