Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 10.04.2011, 16:49
Moim zdaniem gramy najlepszy mecz w sezonie albo oglądamy całkowicie dwa inne mecze.Obrona trochę słabo.Potrzeba stopera i bocznych obrońców bo obrona trochę dziurawa jest.W przodzie bardzo dobrze.Słabiej Sobol i wpuścił bym Wilka który zdominuje środek pola.W ataku bardzo dobrze.Z Cvetana będziemy mieli dużo radości.Słabiej dziś Melikson ale i tak poziom trzyma.
Ostatnio edytowane przez FajQ : 10.04.2011 o godz. 16:52.
Odpowiedz cytując