|
Moim zdaniem gramy najlepszy mecz w sezonie albo oglądamy całkowicie dwa inne mecze.Obrona trochę słabo.Potrzeba stopera i bocznych obrońców bo obrona trochę dziurawa jest.W przodzie bardzo dobrze.Słabiej Sobol i wpuścił bym Wilka który zdominuje środek pola.W ataku bardzo dobrze.Z Cvetana będziemy mieli dużo radości.Słabiej dziś Melikson ale i tak poziom trzyma.
Ostatnio edytowane przez FajQ : 10.04.2011 o godz. 16:52.
|