Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21573
Stary 10.04.2011, 16:45
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
znacie jakies fajne puby w Krakowie?
chodzi mi o to ,żeby to nie byla jakas mordownia.
Nie wiem co rozumiesz poprzez pub.

Na florianskiej Pauza,na Brackiej masz mase miejsc gdzie mozesz siasc przy piwku,poczawszy od Spokoju i Ciszy,a konczac na Pergaminie. Nie sa to na pewno typowe puby. Klubow to juz sporo,dla kazdego co innego.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując