dawidTS napisał(a):

znacie jakies fajne puby w Krakowie?
chodzi mi o to ,żeby to nie byla jakas mordownia.
|
Nie wiem co rozumiesz poprzez pub.
Na florianskiej Pauza,na Brackiej masz mase miejsc gdzie mozesz siasc przy piwku,poczawszy od Spokoju i Ciszy,a konczac na Pergaminie. Nie sa to na pewno typowe puby. Klubow to juz sporo,dla kazdego co innego.