Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 10.04.2011, 16:41
Mamy bramkarza , nie mamy obrony , mamy atak !

Sobolewski - Duzo nie celnych podań.
Melikson - Duzo nie dokładnych podań.

Mecz jak najbardziej trzeba wygrać , kilka podań z 1 piłki i Korona jest w dupie , denerwuje mnie to że dajemy się spychać do obrony.

Mam nadzieje ze w 2 połowie strzelą bramkę i wygrają.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując