|
Mamy bramkarza , nie mamy obrony , mamy atak !
Sobolewski - Duzo nie celnych podań.
Melikson - Duzo nie dokładnych podań.
Mecz jak najbardziej trzeba wygrać , kilka podań z 1 piłki i Korona jest w dupie , denerwuje mnie to że dajemy się spychać do obrony.
Mam nadzieje ze w 2 połowie strzelą bramkę i wygrają.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|