Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 10.04.2011, 15:52
No i dlaczego nie chcieli nas wpuścić, skoro oni nawet swoich miejsc nie pozajmowali? :|
Są już cyrki w tej lidze, po co kolejny?

A ja po prostu liczę na Wisłę! Niech nie spartolą nasi piłkarze tej pięknej niedzieli.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując