Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 10.04.2011, 15:40
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Widać, że Genkow najgorsze ma już za sobą. Na boisku wygląda coraz lepiej przede wszystkim fizycznie. Myślę, że jak dzisiaj otrzyma jakieś rozsądne podanie, to coś ustrzeli.

Tez licze ze teraz Genkov "zaskoczy" bo juz troche czasu mija i on musi zaczac pokazywac chocby to co gral u siebie.

Sklad ok,Melikson niech rozgrywa ,Maly z Kirmem skrzydlami atakują i trzeba to wygrac,zwlaszcza ze Korona ma wiele problemow-z tym ze oni mecze z nami zawsze maja udane.

WALCZYC I TO WYGRAC!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując