Jagul napisał(a):

|
Widać, że Genkow najgorsze ma już za sobą. Na boisku wygląda coraz lepiej przede wszystkim fizycznie. Myślę, że jak dzisiaj otrzyma jakieś rozsądne podanie, to coś ustrzeli.
|
Tez licze ze teraz Genkov "zaskoczy" bo juz troche czasu mija i on musi zaczac pokazywac chocby to co gral u siebie.
Sklad ok,Melikson niech rozgrywa ,Maly z Kirmem skrzydlami atakują i trzeba to wygrac,zwlaszcza ze Korona ma wiele problemow-z tym ze oni mecze z nami zawsze maja udane.
WALCZYC I TO WYGRAC!!