Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)
Offline
#
21572
10.04.2011, 15:36
Jakiego translatora/słownika używasz do nauki włoskiego ?
Kyno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kyno
Znajdź inne posty napisane przez Kyno