Charlie napisał(a):

|
Tyle, że Kirm był gwiazdą ligi słoweńskiej i reprezentantem kraju. Liga słabsza od naszej, ale jednak był gwiazda. A Abwo pare razy prosto kopnął piłkę w naszej lidze, strzelił 1 bramkę i od razu pojawiają się głosy, że byłby dobrym wzmocnieniem dla przyszłego mistrza Polski.
|
Nawet jeśli nie byłby wzmocnieniem to dobrym uzupełnieniem składu. Oczywiście wszystko jest wymierne w relacji - koszt zakupu + zarobki danego piłkarza. Jeśli nie chciałby zarabiać bajońskim sum to można się nad nim zastanowić.