Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44032
Stary 10.04.2011, 15:06
skeba napisał(a):Wyświetl post
To nigdy byśmy zawodników nie ściągali, bo po co ściągać jakiegoś zawodnika, który gra dobrze, jak za sezon może grać źle.
Kirm tez potrzebował czasu, by odpalić.
Tyle, że Kirm był gwiazdą ligi słoweńskiej i reprezentantem kraju. Liga słabsza od naszej, ale jednak był gwiazda. A Abwo pare razy prosto kopnął piłkę w naszej lidze, strzelił 1 bramkę i od razu pojawiają się głosy, że byłby dobrym wzmocnieniem dla przyszłego mistrza Polski.
Odpowiedz cytując