skeba napisał(a):

To nigdy byśmy zawodników nie ściągali, bo po co ściągać jakiegoś zawodnika, który gra dobrze, jak za sezon może grać źle.
Kirm tez potrzebował czasu, by odpalić.
|
Tyle, że Kirm był gwiazdą ligi słoweńskiej i reprezentantem kraju. Liga słabsza od naszej, ale jednak był gwiazda. A Abwo pare razy prosto kopnął piłkę w naszej lidze, strzelił 1 bramkę i od razu pojawiają się głosy, że byłby dobrym wzmocnieniem dla przyszłego mistrza Polski.