Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 10.04.2011, 14:55
zielak14 napisał(a):Wyświetl post
chyba będzie bronił Zbychu Małkowski więc trzeba dużo strzelać
Będzie, będzie
W ogóle, liczę dziś na pewne zwycięstwo (takie z 3:0). Korona naprawdę nie ma czym straszyć.. Solidny środek obrony i co prawda niezły atak, ale to za mało przy tym piachu, który teraz grają. W dodatku nikogo wartościowego na ławce u nich nie ma. Typ na dziś to 2-0, 3-0 dla nas.
Odpowiedz cytując