zielak14 napisał(a):

chyba będzie bronił Zbychu Małkowski więc trzeba dużo strzelać
|
Będzie, będzie

W ogóle, liczę dziś na pewne zwycięstwo (takie z 3:0). Korona naprawdę nie ma czym straszyć.. Solidny środek obrony i co prawda niezły atak, ale to za mało przy tym piachu, który teraz grają. W dodatku nikogo wartościowego na ławce u nich nie ma. Typ na dziś to 2-0, 3-0 dla nas.