DominoForza napisał(a):

juz nie popadaj w taka skrajnosc ,WSZ to cien rapera ,Numer juz nie pisze jego .......enia nie da sie sluchac
chlopie mozesz Jarocin pamietac co mnie to interere
|
Nie da sie czytać tego co Ty piszesz człowieku. Ja rozumiem że może sie coś nie podobać, ale bez przesady. Tedego hejtujesz cały czas jak jest jego temat tutaj poruszony. Teraz dojebałeś sie do Numera, a we dwójke zrobili więcej dla rapu w Polsce niż większość Twoich ulubieńców typu Ryszard.
szprotson napisał(a):

|
Tedzik nagrał kiedys kawałek kot,o pewnym krawaciarzu a teraz sam sie takim staje.
|
No przecież Tede skończył sie po sporcie ; )