DominoForza napisał(a):

jak pewnie sie zoreintowales nie mam 30 lat tylko 20 wiec poczatkow HH w PL nie moge pamietac ,ale latwo wydedukowac postawe pozera bo inaczej nazwac WSN sie nie da. I jak na inne tematy moge muiec mala wiedze akurat w tym wiem dosyc sporo .
ciach bajera
http://www.youtube.com/watch?v=7BzQNQ-Is3k
|
mi to rybka ile masz lat, mozna miec 20 lat i znac polski rap jesli sie w nim np. siedzi.
wsz byl przykładem,przyczepiłes sie do niego,ciekawe czy pod nosem nuciłes kiedyś kalibra i zwrotki wujka.
a to czy jest pozerem czy nie,wali mi to, wsz nie nagrywa od dawna.zreszta teraz takich pozerów to jest masa, a kiedyś był on sam. czym rózni sie Tede od niego procz tego ze trzepie wiekszy hajs?
Tedzik nagrał kiedys kawałek kot,o pewnym krawaciarzu a teraz sam sie takim staje.
zreszta,rozmowa był o Wilku. dla mnie jest takim raperem jak Marian WLKP