szprotson napisał(a):

WSZ to cien rapera - owszem, a czy ktokolwiek pisał o tym ze DZIŚ rapuje? Ja pisałem o początkach rapu w Polsce.
Skoro piszesz o tym jak było jak zaczynali domniemuje ze wtedy śledziłes poczynania niektórych i wiesz jak wszystko sie odbywało,dlatego napisalem o przełomowym momencie jakim był pierwszy hh w Opolu.
a jeśli ty tego nie pamietasz ,to nie wypowaidaj sie w tematach o ktorych masz znikome pojęcie.
.
|
jak pewnie sie zoreintowales nie mam 30 lat tylko 20 wiec poczatkow HH w PL nie moge pamietac ,ale latwo wydedukowac postawe pozera bo inaczej nazwac WSN sie nie da. I jak na inne tematy moge muiec mala wiedze akurat w tym wiem dosyc sporo .
ciach bajera
http://www.youtube.com/watch?v=7BzQNQ-Is3k