DominoForza napisał(a):

juz nie popadaj w taka skrajnosc ,WSZ to cien rapera ,Numer juz nie pisze jego .......enia nie da sie sluchac
chlopie mozesz Jarocin pamietac co mnie to interere
|
WSZ to cien rapera - owszem, a czy ktokolwiek pisał o tym ze DZIŚ rapuje? Ja pisałem o początkach rapu w Polsce.
Cytat:
|
chlopie mozesz Jarocin pamietac co mnie to interere
|
Cytat:
|
w tych czasach co oni zaczynali,nie musailes byc dobrym raperem tylko byc w dobrym miejscu i czasie
|
Skoro piszesz o tym jak było jak zaczynali domniemuje ze wtedy śledziłes poczynania niektórych i wiesz jak wszystko sie odbywało,dlatego napisalem o przełomowym momencie jakim był pierwszy hh w Opolu.
a jeśli ty tego nie pamietasz ,to nie wypowaidaj sie w tematach o ktorych masz znikome pojęcie.
.