Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 10.04.2011, 13:15
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
juz nie popadaj w taka skrajnosc ,WSZ to cien rapera ,Numer juz nie pisze jego .......enia nie da sie sluchac
chlopie mozesz Jarocin pamietac co mnie to interere
WSZ to cien rapera - owszem, a czy ktokolwiek pisał o tym ze DZIŚ rapuje? Ja pisałem o początkach rapu w Polsce.

Cytat:
chlopie mozesz Jarocin pamietac co mnie to interere
Cytat:
w tych czasach co oni zaczynali,nie musailes byc dobrym raperem tylko byc w dobrym miejscu i czasie
Skoro piszesz o tym jak było jak zaczynali domniemuje ze wtedy śledziłes poczynania niektórych i wiesz jak wszystko sie odbywało,dlatego napisalem o przełomowym momencie jakim był pierwszy hh w Opolu.
a jeśli ty tego nie pamietasz ,to nie wypowaidaj sie w tematach o ktorych masz znikome pojęcie.

.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując