Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#764
Stary 10.04.2011, 13:05
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
http://www.rp.pl/artykul/640189_List...roconych-.html

Powiem Wam, że wolę żyć w kraju rządzonym prze PIS niż w kraju bez godności. A tak czuję się jak rządzi PO. I nie będę tego argumentował. Wystarczy troszkę poczytać i zobaczyć też jak inne kraje nas oceniają po tek katastrofie.

Brak Lecha i bardzo ważnych osób po prawej stronie będzie się na długo odbijać. Cóż żałuję że doceniłem wiele osób dopiero jak ich zabrakło. szkoda..[*]
A czy ś.p. prezydent Lech Kaczyński miał tą twoją godność podczas podpisywania traktatu lizbońskiego? Przecież nie chciał go podpisać, ale zrobił to pod "naciskiem zachodu".
Odpowiedz cytując