Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4562
Stary 10.04.2011, 12:58
blanco napisał(a):Wyświetl post
Co jak co, ale frekwencja to u nas chujnia z grzybnią . Na zwykłych meczach pustki , na top brak kompletu .
Na Bełchatów więcej jak 14 tys. to na bank nie przyjdzie, a Wisła pewnym krokiem zmierza po 13. Tytuł.
Żenada Panowie, żenada.
Normalny ty jestes? Pustki?

Jeszcze parę lat temu, naszego 10 tysięcznika (później 15) zapełnialiśmy tylko na Legii i derbach. Dziś 15 tys na jakimś Bełchatowie (a będzie pewnie więcej) nazywasz pustkami...

Świat staje na głowie.
Odpowiedz cytując