blanco napisał(a):

Co jak co, ale frekwencja to u nas chujnia z grzybnią . Na zwykłych meczach pustki , na top brak kompletu .
Na Bełchatów więcej jak 14 tys. to na bank nie przyjdzie, a Wisła pewnym krokiem zmierza po 13. Tytuł.
Żenada Panowie, żenada.
|
Normalny ty jestes? Pustki?
Jeszcze parę lat temu, naszego 10 tysięcznika (później 15) zapełnialiśmy tylko na Legii i derbach. Dziś 15 tys na jakimś Bełchatowie (a będzie pewnie więcej) nazywasz pustkami...
Świat staje na głowie.