Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 10.04.2011, 12:57
Ja tam liczę dziś na TSWetana, widać z każdym meczem że jest z nim coraz lepiej... W sumie to sam przyznał: "Teraz chcę zdobywać kolejne gole, bo jak nie będę tego robił, to mnie tu „ubiją."
Moim zdaniem będzie łatwiej niż z Polonią B. i wygramy gładko 3-0. W tym 2x Genkov Szkoda że mecz bez Kibiców Białej Gwiazdy, nic, trzeba iść do baru na mecz, polecam to szczególnie tym internetowym kibicom, naprawdę lepiej oglądnąć mecz ze znajomymi niż psioczyć na forum podczas meczu... AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując