Ja tam liczę dziś na
TSWetana, widać z każdym meczem że jest z nim coraz lepiej... W sumie to sam przyznał: "Teraz chcę zdobywać kolejne gole, bo jak nie będę tego robił, to mnie tu „ubiją."
Moim zdaniem będzie łatwiej niż z Polonią B. i wygramy gładko 3-0. W tym 2x Genkov

Szkoda że mecz bez Kibiców Białej Gwiazdy, nic, trzeba iść do baru na mecz, polecam to szczególnie tym internetowym kibicom, naprawdę lepiej oglądnąć mecz ze znajomymi niż psioczyć na forum podczas meczu... AVE WISŁA!