|
Teraz nastąpiły zmiany w Polskim Kolegium Sędziów. Jak podaje PS, niejaki Przesmycki, który był jednym z niewielu nieskorumpowanych sędziów przestał pełnić funkcję przewodniczącego. Jak się można domyślać liga w przyszłym, albo jeszcze w tym sezonie (końcówka sezonu) będzie "ciekawsza".
|