Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4558
Stary 10.04.2011, 12:15
blanco napisał(a):Wyświetl post
Co jak co, ale frekwencja to u nas chujnia z grzybnią . Na zwykłych meczach pustki , na top brak kompletu .
Na Bełchatów więcej jak 14 tys. to na bank nie przyjdzie, a Wisła pewnym krokiem zmierza po 13. Tytuł.
Żenada Panowie, żenada.
Ceny troszke za wysokie nie mówie o sektorze G tam są ok ale na pozostałe za drogo. I wciąż ta mentalność że na stadionie coś mi sie może stać tak uważają niektórzy moi znajomi, Ci co byli na meczu na naszym stadionie zmienili zdanie. A tu wkrotce trzeba bedzie zapełnic 30 tyś , bedzie ból głowy
Odpowiedz cytując