Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
4556
10.04.2011, 11:50
W Strefie Kibica dosyć spokojnie w niedzielne południe, po 11 godz byłem jedynym kupującym bilet na mecz z Bełchatowem. Biletów na G nie brakuje, ale jak powiedział sprzedawca powinny zejść.
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik