Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4556
Stary 10.04.2011, 11:50
W Strefie Kibica dosyć spokojnie w niedzielne południe, po 11 godz byłem jedynym kupującym bilet na mecz z Bełchatowem. Biletów na G nie brakuje, ale jak powiedział sprzedawca powinny zejść.
Odpowiedz cytując