szprotson napisał(a):

ta....
Numer pierwsze nagrywki miał w 95
WSZ - featuringi w K:44
W ogóle co za .......enie. Nie musiales byc dobrym raperem bo nie wiedziales co to dobry rap! Chodzi o to kto to tworzył,a pisanie ze tworzył to Wilku to .......enie po prostu. Ja pamietam bardzo dobrze początki hh w Polsce, pierwsze opole etc.
Byliscie tam zebyscie mogli pisac ze to oni tworzyli ?
Sory,dla mnie protoplastami polskiego hh sa Ci co działali przed 2000
|
juz nie popadaj w taka skrajnosc ,WSZ to cien rapera ,Numer juz nie pisze jego .......enia nie da sie sluchac
chlopie mozesz Jarocin pamietac co mnie to interere