jova napisał(a):

|
A karny dla nas, w Bytomiu, to niby jak wyglądał?
|
Co jak co, ale karny w Bytomiu byl ewidentny (Genkov byl trzymany i przewrocony). Jedynie bylo to bezsensowne zachowanie obroncy, bo gdyby nawet Genkov mu uciekl to i tak nic z tego by nie bylo.
A co do sytuacji z Siejewiczem, to dziwie sie ze sedzia stojacy niecale 2m od akcji robi takie bledy...