Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2011, 11:16
jova napisał(a):Wyświetl post
A karny dla nas, w Bytomiu, to niby jak wyglądał?
Co jak co, ale karny w Bytomiu byl ewidentny (Genkov byl trzymany i przewrocony). Jedynie bylo to bezsensowne zachowanie obroncy, bo gdyby nawet Genkov mu uciekl to i tak nic z tego by nie bylo.

A co do sytuacji z Siejewiczem, to dziwie sie ze sedzia stojacy niecale 2m od akcji robi takie bledy...
Odpowiedz cytując