Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2011, 10:57
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Siejewicz widzę sympatyzuje z Legią... karny podarowany, skandal...
Legia żenująco słaba... sędziowie widząc to litują się nad nią i pomagają jej w ciułaniu punkcików... żenujące.
A karny dla nas, w Bytomiu, to niby jak wyglądał?
Odpowiedz cytując