tomasz_19 napisał(a):

Siejewicz widzę sympatyzuje z Legią... karny podarowany, skandal...
Legia żenująco słaba... sędziowie widząc to litują się nad nią i pomagają jej w ciułaniu punkcików... żenujące.
|
A karny dla nas, w Bytomiu, to niby jak wyglądał?