Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10631
Stary 10.04.2011, 10:50
Ruch mógł puścić, gdyz od lat wiadome ze sa społdzielnie na tzw.daleki wyjazd.
Lepiej Ruchowi jechać kilka km do Bytomia niż cały dzien zapierdalać do Gdyni.Rok temu Arka cudem sie utrzymała, mimo iz grała to samo co teraz, czyli typowy gwałt na furtbolu.

ale inne opcje nie wchodzą w gre.Liga po prostu jest taka jak wtedy co MP zdobyło Zagłębie, z tą różnicą że my tak samo jak kilka lat wstecz gramy średniawkę...ale wygrywamy.Sztuką jest grać piach i wygrywać.
Dziś arcytrudny i nieleżący nam teren majonezu.Nawet nie sugeruje sie pozycją w tabeli scyzorów, gdyż jak przekonaliśmy sie wczoraj, najświeżej i najciekawiej wygląda OSTATNIE W LIZE Makkabi.

Małkowski-ręcznik
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując