|
Tak słabo grających obrońców jak wczoraj Zagłębia,to ja w ekstraklasie dawno nie widziałem.Tak bezmyślnie wywalających piłkę byle gdzie,tak "artystycznie" kopiących się po czole...No i mimo to,taka Legia nie potrafiła z nimi wygrać.Od razu poznać rękę Urbana.To samo grał w Legii,z tym że miał trochę lepszych grajków.Przyjeżdża gość po latach w Hiszpanii i takie coś serwuje w lidze.Jest paru trenerów,którzy ciągle zamieniają się miejscami,czyli jest tak jak kiedyś w PRL,ten się nie sprawdził sie w teksyliach,to go rzucili na mieso itp.
|