Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10627
Stary 10.04.2011, 10:23
filemon napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem gadasz od rzeczy. w nizszych ligach jest, ale szczerze watpie by w ekstraklasie byla.
Wiesz, pewnie dla niektórych gadam od rzeczy ale mam 35 lat, w cuda przestałem wierzyć dość dawno temu - mniej więcej wtedy jak odkryłem straszną prawdę o Mikołaju. Chcesz wierzyć w uczciwość ludzką ? Proszę bardzo, nie odmawiam nikomu wiary w ludzi. Ja sam osobiście pozostanę sceptykiem - nikt mi nie podał powodów dla których miało by być inaczej niż kiedyś. Z całego szumu pod tytułem "walka z korupcją" zapamiętam głównie to, że ukarano jakichś czereśniaków a święte krowy pozostały bezkarne. Ikona Poznaniaków jak była wspaniała tak dalej jest wspaniała itd. Karty rozdają te same skorumpowane buce z PZPN, które rozdawały te karty 15 lat temu. Ale jak tam kto woli, chcesz wierzyć w cudowne oczyszczenie i zmianę mentalności - proszę bardzo. W sumie całe szczęście, że młodzież w tym kraju jest taka ufna w dobre intencje.
Odpowiedz cytując