Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10626
Stary 10.04.2011, 10:14
Nie wiem ile osób się ze mną zgodzi , ale drużyny z miejsc 2-13 można by odwrócic pozycjami , i nikt do nikogo nie mógłby mieć pretensji

druga Legia przegrala w tym sezonie 9 spotkań , trzynasty Widzew 7. Nie wspominając juz o lepszym ( dodatnim ) bilansem bramkowym Widzewa , od ujemnego Legii .

Dawno nie przypominam sobie tak przewrotnego sezonu , gdzie tylko 1 ( słownie JEDNA ) drużyna ma ochotę na mistrzostwo i grę w pucharach . Może to liga jest tak wyrównana , ale dla mnie to raczej słabość "mocarzy" ligi .

Niech pokończą te stadiony , miejmy w lidze te 5-6 dobrych drużyn potrafiących prosto kopnąć piłkę i potrafiący cokolwiek pokazać w pucharach . Liga gdzie 13 drużyn "aspiruje" do pucharów powoduje tylko to, że nikt nie ma zamiaru dzielić się najlepszymi zawodnikami , albo jak już to nawet słabe kluby życzą sobie kosmicznych kwot za dopiero dobrze rokujących grajków ( Sobiech , Sadlok i inni ) . Lepiej mieć w lidze 5-6 dobrych klubów niż 16 średnich .
Odpowiedz cytując