|
Mozna w sumie powiedziec, ze liga jest ciekawasza czyli slowa Macieja Skorzy w tym przypadku sa trafne - tylko Wisła (na szczescie) burzy ten układ. Wystarczy sobie popatrzec jakie sa roznice punktowe miedzy miejscami 2-12 i samo wychodzi. Wczoraj Zagłebie jakby wygrało z Legia mogło awansowac z 12 miejsca na miejsce 6 wiec awans bardzo duzy. Taki układ bardzo nam pasuje
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 10.04.2011 o godz. 10:18.
|