Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10625
Stary 10.04.2011, 10:07
Mozna w sumie powiedziec, ze liga jest ciekawasza czyli slowa Macieja Skorzy w tym przypadku sa trafne - tylko Wisła (na szczescie) burzy ten układ. Wystarczy sobie popatrzec jakie sa roznice punktowe miedzy miejscami 2-12 i samo wychodzi. Wczoraj Zagłebie jakby wygrało z Legia mogło awansowac z 12 miejsca na miejsce 6 wiec awans bardzo duzy. Taki układ bardzo nam pasuje
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 10.04.2011 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując