Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5412
Stary 09.04.2011, 23:46
Porter napisał(a):Wyświetl post
a tak serio to tak w 4-5 pierwszych sezonach trochę było powtarzanych meczy
Trochę? Już widzę to "trochę" jak w pierwszym sezonie gry Wisła zdobyłeś Puchar Uefa.
Odpowiedz cytując