Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: England

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21567
Stary 09.04.2011, 23:13
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Kompromitujesz to sie Ty takimi tekstami..
Sam sobie kasztanie odpowiedz ile twoja odpowiedz wniosła do tematu oprócz żałosnej napinki.

Niestety obawiam się, ze klaskanie to nasza typowo Polska, dziwna forma wyrażenia jakiegoś podziwu za lądowanie. Zapominamy, że taki pilot lądował już setki jeśli nie więcej razy. To tak jakby nam ktoś bił brawo po przyjściu do pracy i po wyjściu z niej. Dla nas również byłoby to zapewne żałosne.. Ciekawe dlaczego nie klaszczemy w tramwaju czy pociągu? To tak jak z wąsami. Widzisz na ulicy w UK jakiegoś Janusza z wąsem, to zgadnij z jakiego jest kraju?
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Odpowiedz cytując