Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
21565
09.04.2011, 22:53
WiślakNH
napisał(a):
O której zaczyna sie gala i o której przypuszczalnie będzie walka Adamka?
na telegazecie pisze że o 3 się zaczyna a walka może być tak o 4
pawkas1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawkas1992
Znajdź inne posty napisane przez pawkas1992