Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 09.04.2011, 22:15
Czy ktoś, ku chwale Ojczyzny i tego forum może zbanować trolla o nicku pawkas1992 , który zostawia swe ślady w każdym możliwym miejscu, a już w temacie o Smoleńsku robi z siebie kompletnego idiotę..?
Odpowiedz cytując