Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
750
09.04.2011, 21:42
pawkas1992
napisał(a):
widze JohnyTS że wszyscy są przeciwko nam
Ty to traktujesz jako pojedynek? Ile masz lat? 12? Interesuje Cię prawda czy też tylko tak sobie tu wpadłeś dla hecy? I jak tam z odpowiedzią na moje pytanie, bo się nie doczekałem....
BBudowniczy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BBudowniczy
Znajdź inne posty napisane przez BBudowniczy