Wyświetl pojedynczy post
Kolekcjoner_23
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1187
Stary 09.04.2011, 21:34
"Szalikowcy" - reportaż dębickiej kablówki odnośnie meczu Wisłoka Dębica - Sandecja Nowy Sącz rozegranego 17 maja 1998 r.



Film do pobrania pod tym linkiem !

Polecam!
Odpowiedz cytując