Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
Kolekcjoner_23
Banita
Od: 06.2008
Offline
#
1187
09.04.2011, 21:34
"Szalikowcy" - reportaż dębickiej kablówki odnośnie meczu
Wisłoka Dębica - Sandecja Nowy Sącz
rozegranego
17 maja 1998 r.
Film do pobrania
pod tym linkiem !
Polecam!
Kolekcjoner_23
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Kolekcjoner_23!
Znajdź inne posty napisane przez Kolekcjoner_23