Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 09.04.2011, 20:00
Molu342 napisał(a):Wyświetl post
Witam,
Chciałem pochwalić "przemiła" obsługę w strefie kibica której dziś doświadczyłem. Otóż poszedłem po bilet wprawdzie może nie za wcześnie ale mimo wszystko w środku bylem o 15.54 dokładnie więc w czasie pracy kas na Reymonta. Podchodząc do kasy usłyszałem tylko od jakże kulturalnego ochroniarza: '' Nieczynne. Wypad"" Z takim szacunkiem dla kibica to naprawdę daleko zajdziemy.. A podobno klub zmierza do zwiększenia kultury obsługi..
A poproś ciecia o legitymacje przy wejściu, pokaz kultury murowany
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.
Odpowiedz cytując