Wyświetl pojedynczy post
Molu342
Junior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Łużna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#661
Stary 09.04.2011, 19:56
Witam,
Chciałem pochwalić "przemiła" obsługę w strefie kibica której dziś doświadczyłem. Otóż poszedłem po bilet wprawdzie może nie za wcześnie ale mimo wszystko w środku bylem o 15.54 dokładnie więc w czasie pracy kas na Reymonta. Podchodząc do kasy usłyszałem tylko od jakże kulturalnego ochroniarza: '' Nieczynne. Wypad"" Z takim szacunkiem dla kibica to naprawdę daleko zajdziemy.. A podobno klub zmierza do zwiększenia kultury obsługi..
Odpowiedz cytując