Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10569
Stary 09.04.2011, 19:51
Nikt nie chce tego mistrzostwa oprocz nas, zadna z druzyn 3-10 nie zdobyla kompletu punktow (Polonia W. wyszla przed Ruch). Nie powiedzane ze Jaga jutro wygra, a nawer w przestrzeni czasu i taka nie ma szans bo graja fatalnie. Teraz mozna zdecydowanie powiedziec ze mamy mistrza, nawet jesli jutro nie wygramy to i tak zadna druzyna z czolowki sie za bardzo nie zblizy.. My mowimy o sytuacji ze my nagle tracimy duzo punktow przy jednoczesnej zwyzszce formy innych druzyn, a poki co jest odwrotnie Oj chyba bedzie podwojne mistrzostwo
Odpowiedz cytując