|
No coż przepraszamy ze jutro mozemy wygrac i znowu odskoczyc w tabeli.
Za wtope Amiki grajaca w przewadze i Legii ktora nie wygrywa 4 mecz z rzedu(3 grajac u siebie).I znowu to Wisla moze powiekszyc tą przewage.....
Bo mam wrazenie ze pan Laskowski pod koniec transmisji tak podsumowal ogolnie to co sie dzieje w Lidze.
|