Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10565
Stary 09.04.2011, 19:44
No coż przepraszamy ze jutro mozemy wygrac i znowu odskoczyc w tabeli.

Za wtope Amiki grajaca w przewadze i Legii ktora nie wygrywa 4 mecz z rzedu(3 grajac u siebie).I znowu to Wisla moze powiekszyc tą przewage.....

Bo mam wrazenie ze pan Laskowski pod koniec transmisji tak podsumowal ogolnie to co sie dzieje w Lidze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując