Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10564
Stary 09.04.2011, 19:36
no bo jak czytają to forum gdzie co chwila pisze się jaka liga słaba i że MP nic nie warte to im się odechciało
chyba i my forumowicze dołożyliśmy cegiełkę do tego by tylko Wiśle się chciało zdobyć MP


Odpowiedz cytując