Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10563
Stary 09.04.2011, 19:35
pawkas1992 napisał(a):Wyświetl post
Dobry jest Abwo z Zagłębia . Co o nim myślicie ?
Myślę, ze to wysportowany i opalony młodzieniec ;-)


Śląsk 0-1 z Widzewem w 60 minucie...
Odpowiedz cytując