Simao1 napisał(a):

|
Do Skorży mam respekt za 2 mistrzostwa Polski, ale z całym szacunkiem - Skoro z Legią nic nie osiągnął, to z Lechem tym bardziej (tam są zbyt łasi na pieniądze).
|
Na futbol.pl jest wywiad ze Skorżą. Zapytany przez dziennikarza, jakie są róznice między Wisła i Legią odpowiedział, że w Legii większą uwagę przywiązuje się do medialności klubu, a w Wiśle do jego strony sportowej. Ot, cała tajemnica ukcesu pana Macieja w Krakowie
