Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10558
Stary 09.04.2011, 19:19
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Do Skorży mam respekt za 2 mistrzostwa Polski, ale z całym szacunkiem - Skoro z Legią nic nie osiągnął, to z Lechem tym bardziej (tam są zbyt łasi na pieniądze).
Na futbol.pl jest wywiad ze Skorżą. Zapytany przez dziennikarza, jakie są róznice między Wisła i Legią odpowiedział, że w Legii większą uwagę przywiązuje się do medialności klubu, a w Wiśle do jego strony sportowej. Ot, cała tajemnica ukcesu pana Macieja w Krakowie
Odpowiedz cytując