Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jeremi
Member
Od: 02.2006
Offline
#
10557
09.04.2011, 19:18
2:2 jest ok, będą się łudzić że jeszcze Maciek coś z Legia osiągnąć może.
jeremi
Jeremi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeremi
Znajdź inne posty napisane przez Jeremi