Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10508
Stary 09.04.2011, 18:09
Siejewicz i Borski - sedziowie na jedno kopyto w polskiej lidze. Jak juz jest koncowka meczu to sie wybija na oslep a nie dopuszcza przeciwnika do pola karnego bo potem taki Siejewicz dyktuje karnego nie wiadomo z jakiej paki. A Kucharczykowi sie wydaje, ze był pchniety - zenada.
Odpowiedz cytując