wisl@k_TS napisał(a):

|
Mamy kwiecień więc została otwarta coroczna spółdzielnia śląska a także zaczęło się olewanie meczy przez drużyny środka, nie walczące już o nic (vide Lechia).
|
Lechi która przy pokonaniu Cracovi byłaby wiceliderem nie nazwałbym środkiem tabeli nie walczącym o nic.
Niestety Legia na 1-1