Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10499
Stary 09.04.2011, 18:05
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Mamy kwiecień więc została otwarta coroczna spółdzielnia śląska a także zaczęło się olewanie meczy przez drużyny środka, nie walczące już o nic (vide Lechia).
Lechi która przy pokonaniu Cracovi byłaby wiceliderem nie nazwałbym środkiem tabeli nie walczącym o nic.

Niestety Legia na 1-1
Odpowiedz cytując