Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10495
Stary 09.04.2011, 17:58
Ktos i tak spasc musi - nie wierze aby była to druzyna Widzewa wiec zostaje Polonia Bytom, Cracovia i Arka. Jak dla mnie to własnie Arka jest w tej chwili murowanym spadkowiczem - do nich musi dołaczyc ktos z pozostałej dwojki.
Odpowiedz cytując