Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
10495
09.04.2011, 17:58
Ktos i tak spasc musi - nie wierze aby była to druzyna Widzewa wiec zostaje Polonia Bytom, Cracovia i Arka. Jak dla mnie to własnie Arka jest w tej chwili murowanym spadkowiczem - do nich musi dołaczyc ktos z pozostałej dwojki.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael