felipe napisał(a):

|
W Cracovii też jakości ze świecą szukać (może poza bramkarzem, Ntibazonkizą i Klichem), ale widać na Lechię wystarczy. Na utrzymanie pewnie też niestety.
|
Wątpie. Dzisiejsze zwycięstwo im nic nie daje, bo Bytom także wygrał, także zachował się status quo - dalej tracą tyle samo. W Kauflandzie owszem wygrywają, ale do utrzymania są potrzebne także wyjazdy. A te mają ciężkie - ze swoimi głównymi rywalami do utrzymania grają na wyjeździe właśnie. A terminarz tak czy tak mają trudny.
W mojej opinii lecą.