Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5410
Stary 09.04.2011, 17:47
Porter napisał(a):Wyświetl post
jeszcze troszkę póki wartość drużyny nie osiągnie 1 mld Euro na dziś ok 800 mln
a tak serio to tak w 4-5 pierwszych sezonach trochę było powtarzanych meczy ale od ok 10 czysto, każdy zawodnik podstawowego składu ma po 3 zmienników... trochę burzą się o pozycję w drużynie i poziom kierowania drużyną spadł do 1 ale stosując rotację nie ma mocnych...
od 10 sezonu czysto... ja dalej gram w 10, mam sezon 2016/17, raz wczytałem mecz jakąś reprą, bo po 30 min przegrywałem chyba 2-0 i stwierdziłem, że powinienem był ustawić zespół bardziej defensywnie, a u tak miałem wyrzuty sumienia przez chwile. W tym sezonie w LM idzie jak na razie najlepiej już po 4 meczach sobie zapewniłem awnas do 1/8, bo dotąd to musiałem walczyć do upadłego. Ale w tym sezonie chłopaki mają motorki w dupie, gram już 3 sezon niemal tym samym składem więc się zgrali. I z barcą u siebie zremisowałem 1-1, a powinienem ten mecz był wygrać...
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując