od 10 sezonu czysto...

ja dalej gram w 10, mam sezon 2016/17, raz wczytałem mecz jakąś reprą, bo po 30 min przegrywałem chyba 2-0 i stwierdziłem, że powinienem był ustawić zespół bardziej defensywnie, a u tak miałem wyrzuty sumienia przez chwile. W tym sezonie w LM idzie jak na razie najlepiej już po 4 meczach sobie zapewniłem awnas do 1/8, bo dotąd to musiałem walczyć do upadłego. Ale w tym sezonie chłopaki mają motorki w dupie, gram już 3 sezon niemal tym samym składem więc się zgrali. I z barcą u siebie zremisowałem 1-1, a powinienem ten mecz był wygrać...