Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10477
Stary 09.04.2011, 17:10
Arboleda to najwieksza "miekka faja" i płaczek tej ligi.

Bez przerwy rzuca sie do sedziow jacy to inni rasicisci go dotknac nie mozna.On natomiast moze prowokowac ,pokazywac jakies gesty ,wrecz sklanic zeby mu walnac.Jak Smolarek wczoraj

Brawo Ebi!

Cracoia-Lechia 1 ;0 .edit..juz 2;0 kutfa.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując