Arboleda to najwieksza "miekka faja" i płaczek tej ligi.
Bez przerwy rzuca sie do sedziow jacy to inni rasicisci go dotknac nie mozna.On natomiast moze prowokowac ,pokazywac jakies gesty ,wrecz sklanic zeby mu walnac.Jak Smolarek wczoraj
Brawo Ebi!
Cracoia-Lechia 1 ;0 .edit..juz 2;0 kutfa.