Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10474
Stary 09.04.2011, 17:07
Wystarczy pobyć trochę w POZnaniu żeby załapać miejscowego klimatu. A Arboleda jest już kilka latek.

P.S. Jak widać Filipiak kupuje tylko bramkarzy, to już drugi pod rząd co wygłupia się w bramce. Taniej i pewniej.
Odpowiedz cytując